Opleiding Reconstructieve Tandheelkunde
Voor iedere tandarts die meer wil dan "tand voor tandheelkunde"! U maakt kennis met de in's en out's binnen de Reconstructieve Tandheelkunde.
Duur: 6 modules van 2 dagen / 4 modules van 3 dagen
Kosten: € 7200
Deelnemers: maximaal 30
Docent: Sjoerd Smeekens
KRT punten: 66
Inclusief:
Cursus map, gebruiksmateriaal tijdens de opleiding, koffie en thee,lunch en diner
Exclusief:
Drankarrangement € 27,50 tijdens het diner ( tafelwater, bier, wijn, frisdrank, licht gedistilleerd)
Eventuele hotel overnachting. Wij informeren u graag over de mogelijkheden in Nijmegen!
Optioneel:
Tijdens de opleiding maakt u kennis met gebruiksmaterialen en apparatuur. Wij zullen u over eventuele , individuele of collectieve aanschaffen informeren.
Materialen:
Gedurende de opleiding zullen wij u aangeven welke materialen u zelf dient mee te brengen. Indien mogelijk kunt u tijdens de opleiding gebruik maken van de apparatuur van de kliniek. (bijvoorbeeld: face bow, articulator, fototoestel, mondspiegels en dergelijke)
Cursusdata:
We starten het hele jaar door met verschillende groepen.
Informeert u naar de mogelijkheden en wachtlijst, u kunt een e-mail sturen aan academie@reconstructieve-tandheelkunde.nl